Choď na obsah Choď na menu

Mladá jojkárka vo svadobnom: Sexi nevesta s vytŕčajúcimi podväzkami!

17. 12. 2015

Svadba patrí v živote ženy k tým najšťastnejším momentom. Veď napokon nejedna z budúcich neviest si už ako malá predstavovala, ako jej veľký deň bude vyzerať. Ten svoj si nanečisto vyskúšala aj mladá jojkárska hviezda Monika Šagátová (23), ktorá v seriáli Divoké kone stvárňuje ústrednú postavu. No a treba povedať, že vo svadobnom je skutočne sexi. Spod bielych šiat jej totiž vytŕčal aj podväzok.

 

Monika Šagátová patrí medzi mladé televízne hviezdy, ktoré sa na obrazovkách objavujú pomerne krátko. Svoju kariéru odštartovala v Divokých koňoch, kde stvárňuje jednu z hlavných postáv. No okrem premiérovej skúsenosti so seriálovými kamerami si herečka v jojkárskom počine po prvýkrát odskúšala aj čosi iné – konkrétne jeden z najdôležitejších životných krokov. 

 

 

Tmavovláska spolu so svojím televíznych kolegom Jánom Dobríkom totiž nedávno nafotila sériu svadobných fotiek. Oblečená v snehobielych šatách si aspoň na chvíľu vyskúšala, aké je to byť nevestou. No a v jej prípade poriadne sexi nevestou...

 

 

Veď hoci sa Monika usmievala v róbe v odtieňoch nevinnej bielej, na nahom stehne, ktoré odhalil jej kolega, skrývala doplnok, ktorý v nejednom mužovi vyvolá hriešne myšlienky. Spod svadobnej sukne jej totiž trčal modrý podväzok. 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Svadobné fotenie